Русский Українські English Slovenski
Naši partneri
Яндекс.Погода

Mzdová agenda: spracovanie, personalistika, podávanie výkazov

Mzdy naozaj bez starostí

Máte aspoň jedného zamestnanca? Potom sa vás určite týka často otravná mzdová agenda. Ak ju riešite interne, musíte neustále myslieť na termíny, včas odovzdávať všetky potrebné výkazy, chystať výplatné pásky a všetko ostatné okolo. A že toho nie je málo...

Riešením je prenechať vedenie mzdovej agendy externej spoločnosti. Vďaka tomu sa budete môcť venovať vlastnému biznisu a nezabíjať tak čas so zbytočnou administratívou. Byrokratov nechajte na nás, my už si s nimi poradíme... 

 

Čo všetko za vás vybavíme?

Možno ste ani netušili, koľko povinností je spojených so zamestnávaním ľudí. Okrem iného je to napríklad:

 • evidencia zamestnancov
 • prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do a zo sociálnej a zdravotnej poisťovne
 • príprava a podávanie daňových priznaní 
 • príprava a podávanie mesačných, štvrťročných a ročných výkazov
 • príprava výplatných pások
 • príprava platobných príkazov
 • ročné zúčtovanie zdravotného poistenia
 • a mnohé ďalšie...

 

S nami šetríte čas aj financie

Nielenže sa zbavíte zbytočnej agendy, ešte k tomu aj ušetríte. Ak totiž spracovávate mzdy interne, musíte platiť účtovníka/mzdára, jeho odvody a okrem toho aj softvér na spracovanie miezd, náklady na kanceláriu či papier. Skúste si zrátať čas, ktorý trávite vo firme týmito činnosťami, pripočítajte fyzické náklady a potom si predstavte, že túto položku už viac platiť nemusíte. Externé spracovanie mzdovej agendy je totiž vo väčšine prípadov oveľa ekonomickejšie. 

 

Ochrana osobných údajov

Pri spracovaní miezd vždy prídu na rad citlivé údaje ako mená, rodné čísla, adresy zamestnancov a k tomu ich platové ohodnotenie. Chrániť tieto údaje nie je iba naša morálna povinnosť, prikazuje nám to aj zákon č. 122/2013 o ochrane osobných údajov. 

Na ochranu týchto údajov máme vypracovaný bezpečnostný projekt a povinné smernice. Naši zamestnanci sú vyškolení a majú presne pridelenú zodpovednosť. Všetka fyzická dokumentácia je riadne uložená a zabezpečená v uzamknutých a strážených priestoroch. 

Samozrejmosťou je aj šifrovaná elektronická komunikácia a zmluva o spolupráci, v rámci ktorej sú špecifikované všetky aspekty ochrany. 

Hoci povinnosť takto nakladať s osobnými údajmi majú všetky účtovnícke spoločnosti, rozhodne nie všetky ju dodržiavajú. Drobní účtovníci často o tejto povinnosti ani sami nevedia. 

Spoľahnite sa preto na zázemie veľkého expertného tímu, ktorý dbá na každý detail a pre ktorý sú dáta zverené do opatery naozaj sväté. 

 

Prečo riešiť mzdy s nami?

Účtovníctvo a mzdy spracovávame aj pre veľké medzinárodné spoločnosti, v ktorých pracujú zamestnanci z iných krajín. Pravidlá medzinárodného zdaňovania príjmov, veľký počet ľudí, ale aj špecifické situácie, to všetko máme v malíčku. 

Nezameriavame sa ale iba na veľkých hráčov, mzdy riešime aj pre malé spoločnosti. 

Okrem toho tiež komunikujeme vo viacerých jazykoch, takže ľahko porozumieme dokladom v ruštine či angličtine. 

 

Ako to celé funguje?

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam už fungujeme ako dobre naolejovaný stroj. Máme pripravené štandardizované dokumenty, vďaka ktorým raz dva prihlásime nových zamestnancov, ukončíme spoluprácu s tými odchádzajúcimi alebo riešime krízové situácie. Presne vieme, aké vstupy od vás potrebujeme, aby sme všetko vybavili na prvýkrát. 

  

Koľko stojí mzdová agenda?

Hoci máme aj klasický tabuľkový cenník, ak si myslíte, že váš prípad je špecifický, radi vám pripravíme nezáväznú kalkuláciu na mieru.  

 Mzdová agenda Cena
 Mzdová agenda za jedného zamestnanca 10 €
 Mzdová agenda za jedného dehodára 3 €
 Zmena zamestnancov  3 €
 Minimálna cena mesačne 35 €
 Ročné zúčtovanie / potvrdenie o príjme  10 €

  

Čo ďalej?

Ak s nami chcete spolupracovať, alebo máte ďalšie otázky, neváhajte a ozvite sa nám telefonicky alebo mailom.

 

 Kategórie
Hlavná stránka
O nás
Kontakty
Naše služby
Investments
Immigration
Real Estate
Založenie spoločnosti
Education in Slovakia
Studying in Slovakia
Other services
Cenník
Kontakty
Kontakty: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Sociálne siete
© 2008-2017. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - Top Glance
 • Иммиграция
  Вид на жительство, постоянное место жительства, гражданство – полезная информация, нюансы, с чего начать.
 • Инвестиции
  Различные интересные инвестиционные проекты для Вас. Готовый бизнес или готовые идеи!
 • Фирма в Словакии
  Начните свой бизнес в Словакии! Регистрация, разрешения, отчеты и сопровождение. Вы занимайтесь бизнесом, а мы Вашей поддержкой.
 • Недвижимость
  Аренда, покупка, оценка, все для Вашего дома в Словакии.Недвижимость - Аренда, покупка, оценка для проживания или как инвестиция. Все для Вашего дома в Словакии.
 • Обучение
  Приглашаем Вас учиться в словацкой школе или университете, на курсы словацкого, индивидуальные занятия или словацкий через скайп.
Kontakty::     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk