Контакти

Кому писати

  • За будь-яких питань у справі, пишіть на наш загальний мейл SlovakiaInvest@slovakiainvest.sk.
  • З більш конкретними питаннями, що стосуються імміграції в Словаччину, отримання ВНЖ, ПМЖ або громадянства , пишіть Лідії на Lidia.Silanteva@SlovakiaInvest.sk або Карині на Karina.Ogandjanian@SlovakiaInvest.sk. 
  • У разі, якщо у Вас вже є ВНЖ або ПМЖ, і Вас цікавить продовження ВНЖ або ПМЖ в Словаччині , зв’язуйтеся з Катею через Ekaterina.Pleshanova@SlovakiaInvest.sk. 
  • Щодо інвестицій пишіть на Investments@SlovakiaInvest.sk.  
  • У разі інтересу до відкриття рахунку в банку , звертайтеся до нас по електронній пошті Banks@SlovakiaInvest.sk. 
  • Якщо Ви хочете вчити словацьку мову, або, наприклад, англійський , можете звернутися безпосередньо в нашу мовну школу iCan : iCan@iCanSchool.sk.   
  • Маючи питання щодо бухгалтерського обліку, податків, звітності, аудиту, дивідендів або ведення бізнесу в Словаччині , з радістю відповімо на питання, відправлені на мейл Accounting@SlovakiaInvest.sk. 
  • З приводу фірми, її реєстрації, змін у фірмі і всього, що стосується фірми , пишіть Міхалу на Michal.Snopek@SlovakiaInvest.sk. 
  • Якщо бажаєте придбати, продати або здавати в оренду нерухомість , ваші листи чекає Зореслава на Zoreslavask@gmail.com. 
  • З приводу нострифікації диплома в Словаччині , зв’язуйтеся з Вікторією на Viktoria.Savchenko@slovakiainvest.sk. 
  • У разі якщо Вам потрібен якийсь переклад , звертайтеся до Тетяни на Tatiana.Valentova@SlovakiaInvest.sk. 
  • Бажаючи отримати інформацію щодо підбору персоналу в Словаччині , звертайтеся до Юлії на SlovBusiness@mail.com. 
  • Якщо Ви згадали, що Ви нам повинні заплатити і не зовсім пам’ятайте за що, пишіть Марії на Maria.Surinova@SlovakiaInvest.sk, тому що якщо Ви не заплатите, з Вами зв’яжеться Сергій з імейла Payments@SlovakiaInvest.sk.  
  • А якщо раптом несподівано станеться такий взагалі неймовірний випадок, що Ви будете трохи незадоволені роботою наших співробітників , терміново пишіть Олені на Alona.Kurotova@SlovakiaInvest.sk. Дякуємо. 
  • Ну і, звичайно, якщо, звісно ж, все буде ОК і Вам сподобається наша робота , залиште позитивний коментар в Гуглі , напишіть на Фейсбуці або скажіть своїм друзям.  

Куди дзвонити

  • Віддаючи перевагу спілкуванню голосом, зателефонуйте нам, будь ласка, на наш словацький номер + 421-2-321-44-901, український номер + 38-044-361-07-72, або російський : + 7-499-504-4421.     
  • Звичайно, ми раді дзвінкам і на мобільні телефони , вказані нижче, зв’язатися з нами можете і через Скайп, Вайбер або Ватсап .  
  • Якщо з яких-небудь не зовсім зрозумілих причин Ви нам хочете відправити факс , є і така можливість і використовуйте наш номер факсу + 421-2-321-44-901. Однак останній факс ми отримали в 2011 році. 
  • Колись у нас була і Аська , але номер уже ніхто не пам’ятає. 

Контакти

E-mail:         slovakiainvest@slovakiainvest.sk 

E-mail:         accounting@slovakiainvest.sk

E-mail:         investments@slovakiainvest.sk

E-mail:         banks@slovakiainvest.sk

Тел.:             +7-499-504-4421

Тел.:             +38-044-361-07-72

Тел.:             +421-2-321-44-901

Факс:           +421-2-5292-1319

Адрес:         Lazaretská 8 (2 этаж) 811 01 Братислава, Словакия

Юр. адрес: Špitalská 53 811 01 Братислава, Словакия

Наш офіс

Scroll Up